Kaip išsirinkti batus žiemai?

Nors žiema jau eina į pabaigą, tačiau apie šiam metų laikui skirtą avalynę pakalbėti vis tiek galima. Skaičiuojant paskutines žiemos dienas, jai skirtos prekės parduotuvėse nebėra labai paklausios, todėl prekybininkai siekdami apvalyti savo parduotuvių lentynas skelbia žiemos prekių išpardavimus arba tiesiog padaro nuolaidas kai kurioms žiemos sezono prekėms, tarp kurių patenka ir žieminiai batai. Tokiomis progomis pasinaudoti tiesiog būtina, nes reikiamus batus bei kitas prekes neretai galima įsigyti net ir už pusę kainos, todėl apsirūpinti galėsite ne tik patys, bet ir nustebinti artimuosius. Be to, galėsite ramiai gyventi ir atėjus žiemai nereikės sukti galvos dėl naujų batų, kurie kainuos dvigubai daugiau nei dabar, nes juos jau turėsite. Taigi, belieka žinoti, kaip tinkamai išsirinkti avalynę, kad kitą žiemą netektų gailėtis.

Visų pirma, bene svarbiausias dalykas į kurį reikėtų kreipti dėmesį renkantis žieminius batus yra patogumas bei apšiltinimas. Norint, kad žiemą kojos nešaltų, privalu rinktis tokius batus, kuriuose liktų dar šiek tiek vietos, kai juos apsiausite. Jei batai iš visų pusių glaudžiasi prie jūsų kojos, net jei jie su kailiu ar kaip kitaip apšiltinti, žinokite, kad kojos vis tiek šals. Jei kojoms paliksite šiek tiek erdvės, tuomet batuose pasiliks oro tarpas, kuris neleis persiduoti šalčiui tiesiogiai nuo batų į kojas. Be to, nepamirškite, kad žiemą avėsite storesnes kojines, o tai yra dar viena priežastis, kodėl reikia rinktis šiek tiek didesnius batus.

Be viso to, žieminiai batai turi būti tinkamai apšiltinti bei pagaminti iš šilumą gerai sulaikančios medžiagos. Rinktis iš sintetikos pagamintus batus yra pats blogiausias sprendimas, kurio tikrai pasigailėsite užėjus šaltukui. Geriausia būtų pasirinkti iš tikros odos pagamintus bei kailiu apšiltintus batus. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad žiemą neteks šalti kojų laukiant autobuso ar tiesiog vaikštant lauke. Tačiau kokybiški batai kainuoja daugiau, bet vis dėlto nepagailėkite skirti šiek tiek daugiau lėšų ir galbūt jais naudotis galėsite daugiau nei vieną sezoną.

Taigi, dabar, kai jau baigiasi žiema, parduotuvėse galima rasti įvairių žiemai skirtų prekių, tarp jų ir batus, su didele nuolaida. Jei susigundysite tokiais pasiūlymais, tai pirkdami batus išsirinkite šiek tiek didesnius ir pagamintus iš kokybiškų medžiagų tam, kad žiemą netektų skųstis dėl šąlančių kojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *